hakkımızda

3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi inşaat sektöründe faaliyet gösteren İnşaat Taahhüt ve Proje firmasıdır.

2002 yılında inşaat sektöründe faaliyetlere başlayan 2015 yılında “3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi” adını alan şirketimiz; yüksek kalite, hızlı organize olabilme, zamanında iş bitirme felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi gücünü, her biri Türkiye’nin önemli projelerinde başarı ile görev almış teknik ekibinden almaktadır. Bu ekibin bireysel başarılarını 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi adı altında toplayarak, firmamızın inşaat sektöründeki saygınlığını korumak ve sektördeki etkinliğini daha ileri götürmeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi, etkin proje ofisi ve şantiye organizasyonunu, güçlü teknik ofisi ile destekleyerek günümüzün hızla gelişen teknolojisini yakından takip edip, vizyon sahibi ve çizgi dışı proje tasarımlarına, yüksek ve hızlı teknoloji uygulamalarına anında entegre olmaktadır. 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi, sizlerin arzulamış olduğu yüksek kalite, işi zamanında ve eksiksiz bitirebilme felsefesi ile hizmetinizdedir.
Bize güvenenlere Teşekkürler.
Saygılarımızla.

misyonumuz

Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize etkin, zamanında  eksiksiz hizmet/ ürün vermek ve kaliteyi her daim arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunmaktır. Böylece kalite kavramını tüm personelin doğal davranışı haline dönüştürerek çalışanları ile “3DEM” markasını kaliteli ürün ve hizmetin ticari markası haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Hizmetlerinde garanti güvencesi veren firmamız müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Kuruluşumuzu ve bizi temsil eden çalışanlarımızın verimliliğini ve saygınlığını ön planda tutmayı ilke edinmiş, proje ofisimizde ve şantiyelerimizde bulunan tecrübe sahibi teknik ekibimiz sayesinde mesai saatleri içindeki ve dışındaki tüm bilgiler ve geri bildirimler merkezimize anında rapor edilmekte ve böylece iş programlarımız aksamadan yerine getirilmektedir

.


çalışma felsefemiz

3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi, proje yönetimi ve tecrübeli teknik ofis kadrosuyla, ilgili yasalar ve şartnameler doğrultusunda müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak, müşterilerine vizyon katan projeler üreten ve bunları hayata geçiren uzman bir kuruluştur. Müşterileri, çözüm ortakları ve çalışanlarıyla iyi üretilmiş ve uygulanmış projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu paylaşır ve bu paylaşımı sürekli kılar. 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi, kentsel dönüşüm projeleri, konut projeleri, sanayi yapıları gibi üretime yönelik tesislerin proje tasarımı ve yapımında tecrübeye sahip bir kuruluştur. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun projeleri en kısa zamanda hayata geçirerek, maddi kayıpları önlemeye yönelik organizasyonunu tamamlamıştır. Yeni teknolojinin imkanlarını en iyi derecede kullanan 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi, çözümlerinde düzenlilik, yapılabilirlik, zamana ve ekonomiye uygunluk ilkelerine sadık kalarak iyi sonuçlara ulaşmaktadır.

3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi, şirket genel merkezleri, satış mağazaları, oto servisleri, oteller, hastaneler ve benzeri yapılarda, kat araları yüksek, kolon aralıkları açık olan mekanik yüklerin ve rezonansın göz ardı edilemeyeceği hizmete özel yapıların proje tasarımı ve inşa etme konusunda yeterliliğini kanıtlamıştır. 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi, bu özel inşaatların yapımındaki değişimleri sürekli takip ederek gerekli sistemlerini sürekli olarak yenilemekte ve istemlere uygun hale getirmektedir.

Anahtar teslim kişiye özel villalar, konutlar, showroomlar, oto galeriler, idari binalar ve banka şubeleri gibi ince yapı ağırlıklı işlerde özel çözümler sunarak müşteri ihtiyaçlarını cevap veren 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi, inşaatını yaptığı yapıların alt yapı hizmetlerini yaparak müşterilerine ekonomik çözümler sunmaktadır.3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi,

Kentsel dönüşüm projeleri, konut projeleri, sanayi yapıları gibi üretime yönelik tesislerin yapımında tecrübeye sahip bir kuruluştur. 3DEM, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun projeleri, maddi kayıpları önlemeye yönelik detaylarla en kısa zamanda hayata geçirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Yeni teknolojinin imkanlarını en iyi derecede kullanan 3DEM çözümlerinde düzenlilik, yapılabilirlik, zamana ve ekonomiye uygunluk ilkelerine sadık kalarak başarılı sonuçlara ulaşmaktadır.

ekibimiz

Tarık Ziya BARUT

İnşaat ve Proje Yönetimi

Proje Yönetim Müdürü

İnşaat Müh. - İÜ.

Rıza TORKAN

İnşaat ve Proje Yönetimi

Proje Tasarım Müdürü

Dr. İnşaat Müh. İ.T.Ü.

Melek ÖKSÜZ

Mimari Tasarım

Proje Tasarım Şefi

Mimar / MSÜ

Oytun UZER

Elektrik Tasarım

Elektrik Grup Şefi

Elektrik Mühendisi YTÜ.

İdris KILIÇ

Mekanik Tasarım

Mekanik Grup Şefi

Makine Mühendisi İAÜ.

Zuhal BARUT

İSG Koordinatörü

B Sınıfı İş Güvenliği Uzm.-OMÜ

M.Ozan ÖZEREN

Planlama ve Hakediş Şefi

Y.İnşaat Müh. - İKÜ.

Burak BAŞARAN

Ölçme Grup Şefi

Harita Mühendisi-YTÜ.

İŞE ALIM SÜRECİ

insan kaynakları

“3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi; çalışanlarının performansını düşünerek bir aile yapısı oluşturur.”
3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi 'nde işe alım sistemi üç aşamalı bir yol izlemektedir.

  1. Eleman Adayı Bulma Sistemi

    Departmandan gelen elemen talebinin onaylanmasının ardından ideal aday profili çıkartılır ve gerekli kaynaklama politikasına uygun olarak elaman ihtiyacı ilan edilir. İlan üzerine başvuru yapmış olan adaylar ilk olarak 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi’nin ve eleman aranan pozisyonun tanıtıldığı İşe Alma Semineri'ne davet edilirler. İşe alma semineri ile eleman adayının özellikle kariyer hedeflerinin pozisyonla örtüşüp örtüşmediği hem aday hem de 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi tarafından incelenir ve ortak hedefi paylaşan adaylarla ikinci görüşme programı aynı gün içerisinde telefon ile bildirilir.

  2. İşe Alma Sistemi / Yerleştirme

    Yapılan ikinci ve üçüncü görüşmeler neticesinde, uygun olan aday veya adaylar ile pozisyon sözleşmeleri imzalanarak oryantasyon sürecine geçilir. Bu aşamada bizimle çalışma fırsatı bulamayan adaylara teşekkür mektupları gönderilir.

  3. Eğitim Sistemi

    Çalışanlarının bildiklerinin yanı sıra bilmediklerini de bilmesi çok önemlidir. Bundan dolayı işe alınmış elemanların Kendini geliştirmesi için gerekli her türlü imkan sunulur. Özel kuruluşlar veya üniversitelerden alınacak eğitim için gerekli organizasyon 3DEM Proje Yönetim Limited Şirketi tarafından gerçekleştirilir.Başvurular: Başvuru için cv'ler word veya excel formatında düzenli, resimli ve iletişim bilgileri açık olarak hazırlanmalıdır. cv'niz kariyer merkezimize ulaştıktan sonra sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.